Prawo autorskie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie

Wykorzystanie niekomercyjne

Dopuszczalne jest bezpłatne korzystanie ze zdjęć publikowanych na stronie za zgodą autora do zastosowań niekomercyjnych. W takim przypadku koniecznie należy spełnić następujące warunki:
– wykorzystane zdjęcie powinno pozostać w formie niezmienionej, czyli takiej w której zostało ono udostępnione;
– szczególnie niedopuszczalne jest usuwanie lub zakrywanie podpisów umieszczonych na zdjęciach!;
– jeśli zdjęcie jest wykorzystane na prywatnej stronie internetowej/blogu itp., powinien się na niej znaleźć aktywny odnośnik do strony foto.chojecki.eu;
– pod każdym zdjęciem wykorzystanym w formie drukowanej (np. praca dyplomowa), należy umieścić podpis: „fot. Daniel Chojecki – foto.chojecki.eu”
– każda forma wykorzystania zdjęcia musi być uzgodniona z autorem zdjęcia – kontakt.

Wykorzystanie komercyjne

Większość zdjęć umieszczonych na niniejszej stronie jest dostępna w sprzedaży. Koszt każdego zdjęcia jest uzgadniany indywidualnie w zależności od zastosowania, formatu, nakładu oraz wielkości zamówienia. Zdjęcia oferowane są w formacie cyfrowym, lub wywołane na papierze fotograficznym.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać przez formularz kontaktowy.

Prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia i inne materiały zawarte na tej stronie są chronione prawem autorskim i prawem autorskim majątkowym, stanowią wyłączną własność autora strony oraz osób które udzieliły pozwolenia na wykorzystanie ich wizerunku! Jakiekolwiek wykorzystywanie (kopiowanie, reprodukowanie, publikowanie, drukowanie itp.) zdjęć, fragmentów zdjęć lub ich modyfikacji, bez zgody i wiedzy autora jest zabronione!

Jeżeli chcesz w jakiś sposób wykorzystać zdjęcia – skontaktuj się ze mną.