Paź 042014
 

 

 

 

 

 

 

Udział w Pucharze Toru Słomczyn może wziąć każdy posiadacz czterech kółek. Impreza składa się z trzech prób o nawierzchni szutrowej i mieszanej. Każdą próbę należy przejechać trzykrotnie.

Tak jak w poprzednich latach kolejność pokonywania prób zależy tylko od uczestników. Dla organizatora kolejność nie ma znaczenie, ważne aby każdą próbę przejechać trzy razy i zmieścić się w wyznaczonym czasie zawodów.

Wystartować można każdym autem z ważnymi dokumentami drogowymi. Dopuszczone będą także auta sportowe posiadające książeczkę sportową. Impreza odbywa się w całości na terenie prywatnym z wyłączeniem dróg publicznych. Dzięki temu drogi dojazdowe ograniczone są do minimum, a pomiędzy próbami można poruszać się nawet pieszo.

Udział pilota jest opcjonalny. W Pucharze Toru Słomczyn wystartować może sam kierowca. Po zakończeniu rywalizacji, w oczekiwaniu na wyniki dla uczestników PTS organizowana będzie Pojeżdżawka.

Puchar Toru Słomczyn jest eliminacją Mini Max Rally w skład którego wchodzą imprezy organizowane przez Automobilklub: Rzemieślnik, Królewski i Polski.

Kalendarz PTS 2014:

I runda PTS – 26 kwietnia
II runda PTS – 24 maja
III runda PTS – 30 sierpnia
IV rudna PTS – 13 września
V runda PTS – 4 października

Źródło: http://ak-rzemieslnik.pl/wydarzenie,260,Puchar_Toru_Slomczyn.html

© 2014, Daniel Chojecki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.